Потребно е Flash plugin да биде инсталиран и активиран за да се прикаже видеото. Ве молиме кликнете долу за да го превземете и инсталирате.

Доколку е веќе инсталиран, а сепак се прикажуваа оваа грешка, тоа значи дека plugin-от не е активиран. За да го активирате направете ги следните чекори. Од менито за опции изберете Manage Add-ons, потоа Toolbars and extensions, потоа селектирајте Shockwave Flash Object и кликнете на Enable во долниот десен агол. Потоа направете refresh на страната.

Друго решение е да користите Google Chrome, Microsoft Edge, Safari или Opera прелистувач, бидејќи тие немаат потреба од Flash plugin.

..
Села тврди го добил спорот, Таравари не е известен

Прегледи: ...

Дата: 2-Апр-2024

Време траење: 00:01:53

Категории: МАКЕДОНИЈА

Основниот суд Тетово одлучи Алијансата за Албанците да припадне на таборот на Зијадин Села. Со ваквата одлука ова крило ги добива печатите на партијата. Од крилото на Арбен Таравари информираа дека за одлуката не добиле официјална потврда...

Зоран Димовски