Потребно е Flash plugin да биде инсталиран и активиран за да се прикаже видеото. Ве молиме кликнете долу за да го превземете и инсталирате.

Доколку е веќе инсталиран, а сепак се прикажуваа оваа грешка, тоа значи дека plugin-от не е активиран. За да го активирате направете ги следните чекори. Од менито за опции изберете Manage Add-ons, потоа Toolbars and extensions, потоа селектирајте Shockwave Flash Object и кликнете на Enable во долниот десен агол. Потоа направете refresh на страната.

Друго решение е да користите Google Chrome, Microsoft Edge, Safari или Opera прелистувач, бидејќи тие немаат потреба од Flash plugin.

..
Англиските навивачи пристигнаа во Скопје

Прегледи: ...

Дата: 20-Ноем-2023

Време траење: 00:01:38

Категории: МАКЕДОНИЈА

Во Националната арена „Тодрор Проески“ вечерва во 20.45 часот, македонската фудбалска репрезентација ќе игра против Англија. Квалификациски натпревар за пласман на Европското првенство што ќе се одржи во Германија. Англиските навивачи пристигнаа во Скопје. Сите очекуваат спектакл...
Александра Спировска