Потребно е Flash plugin да биде инсталиран и активиран за да се прикаже видеото. Ве молиме кликнете долу за да го превземете и инсталирате.

Доколку е веќе инсталиран, а сепак се прикажуваа оваа грешка, тоа значи дека plugin-от не е активиран. За да го активирате направете ги следните чекори. Од менито за опции изберете Manage Add-ons, потоа Toolbars and extensions, потоа селектирајте Shockwave Flash Object и кликнете на Enable во долниот десен агол. Потоа направете refresh на страната.

Друго решение е да користите Google Chrome, Microsoft Edge, Safari или Opera прелистувач, бидејќи тие немаат потреба од Flash plugin.

..
Мицкоски: Оставка треба да поднесе целата Влада

Гледачи: 15

Дата: 14-Апр-2021

Време траење: 00:01:27

Категории: МАКЕДОНИЈА

Милионски скандали не се покриваат со оставка, потребна е одговорност и судска разврска, реагира ВМРО-ДПМНЕ. Оставка треба да поднесе цела влада- вели лидерот на партијата Мицкоски...

Миле Ристески