Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Вести од светот

Втора рунда преговори за Брегзит.

Гледачи: 79

Дата: 17-Јули-2017

Време траење: 00:02:32

Категории: СВЕТ

Втора рунда преговори за Брегзит.. Турција ќе гласа за продолжување на вонредната состојба... Уште една жртва во нередите во Венецуела.. Најмалку девет лица загинаа во невреме во аризона..