Потребно е Flash plugin да биде инсталиран и активиран за да се прикаже видеото. Ве молиме кликнете долу за да го превземете и инсталирате.

Доколку е веќе инсталиран, а сепак се прикажуваа оваа грешка, тоа значи дека plugin-от не е активиран. За да го активирате направете ги следните чекори. Од менито за опции изберете Manage Add-ons, потоа Toolbars and extensions, потоа селектирајте Shockwave Flash Object и кликнете на Enable во долниот десен агол. Потоа направете refresh на страната.

Друго решение е да користите Google Chrome, Microsoft Edge, Safari или Opera прелистувач, бидејќи тие немаат потреба од Flash plugin.

..
Мицкоски: Дозволија Мијалков да им избега пред очи затоа што така се договорија

Гледачи: 21

Дата: 23-Фев-2021

Време траење: 00:02:14

Категории: МАКЕДОНИЈА

Правда во Македонија нема, имаме работа со мафија, обвинува ВМРО- ДПМНЕ. Лидерот Мицкоски вели постои коалиција на криминалот, Заев и Мијалков, се договорија да избега. Од СДСМ порачаа да ги свика на одговорност обвинетите, сегашни и поранешни фунционери од неговата партија. Реагираат и другите политички партии...

Марија Котовска