Потребно е Flash plugin да биде инсталиран и активиран за да се прикаже видеото. Ве молиме кликнете долу за да го превземете и инсталирате.

Доколку е веќе инсталиран, а сепак се прикажуваа оваа грешка, тоа значи дека plugin-от не е активиран. За да го активирате направете ги следните чекори. Од менито за опции изберете Manage Add-ons, потоа Toolbars and extensions, потоа селектирајте Shockwave Flash Object и кликнете на Enable во долниот десен агол. Потоа направете refresh на страната.

Друго решение е да користите Google Chrome, Microsoft Edge, Safari или Opera прелистувач, бидејќи тие немаат потреба од Flash plugin.

..
ВМРО-ДПМНЕ: Гоце Делчев е црвената линија на нашиот идентитет и достоинство

Гледачи: 11

Дата: 16-Септ-2020

Време траење: 00:01:35

Категории: МАКЕДОНИЈА

Вчеравечер во Скопје се одржа третиот протест на ВМРО-ДПМНЕ посветен на заштитата на идентитетот на идеологот Гоце Делчев. Следбениците и членовите на партијата протестираа од Министерството за правда до Министерството за надворешни работи. Гоце Делчев е црвената линија на нашиот идентитет и достоинство- порачаа од протест...

Игор Панов