Вести од светот

Хиликоптер се заби во 54-тиот кат во зграда во Менхетен ..

Гледачи: 4

Дата: 11-Јуни-2019

Време траење: 00:02:10

Категории: СВЕТ

Хиликоптер се заби во 54-тиот кат во зграда во Менхетен .. Животот го загубил пилотот на леталото.. Пожарот изгаснат , станарите евакуирани .. Според неофицијални информации причина била дождливото време ..