Вести од светот

Лидерот на Северна Кореја, Ким Јонг-Ун на средба со рускиот претседател Путин во Владивосток..

Гледачи: 7

Дата: 24-Апр-2019

Време траење: 00:02:15

Категории: СВЕТ

Лидерот на Северна Кореја, Ким Јонг-Ун на средба со рускиот претседател Путин во Владивосток.. Се уште постои закана од напади во Шри Ланка- предупредуваат властите.. Седум жртви во напад на војската во Идлиб, Сирија..