Османи: Работам според законот

Реакции по информацијата од СЈО дека се отворени нови шест истраги.

Гледачи: 25

Дата: 11-Окт-2018

Време траење: 00:02:00

Категории: МАКЕДОНИЈА

Реакции по информацијата од СЈО дека се отворени нови шест истраги. Опозицијата смета дека во Македонија нема веќе правна држава. Осомничените ги негираат наводите на обвинителството. Премиерот Заев вели-никој не е виновен додека тоа не се докаже..