Вести од светот

Ураганот Мајкл преминa во трета категорија... Екс-советничката на Трамп,

Гледачи: 3

Дата: 10-Окт-2018

Време траење: 00:02:40

Категории: СВЕТ

Ураганот Мајкл преминa во трета категорија... Екс-советничката на Трамп, Пауел на местото на Хејли во ОН... Србија со барање за заштита за светилишта и споменици на Косово... Европскиот суд за човекови права ги отфрли жалбите на Литванија и Романија за тајните затвори на ЦИА.. Жртви во железничка несреќа...Осуммина повредени при експлозија во рафинеријата