Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Вести од светот

Словенија доби нова, малцинска влада, на премиерот Марјан Шарец.

Гледачи: 10

Дата: 14-Септ-2018

Време траење: 00:01:43

Категории: СВЕТ

Марина Ристова
Словенија доби нова, малцинска влада, на премиерот Марјан Шарец. Германија во последен обид да ја спречи офанзивата врз сириската област Идлиб...