Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Вести од светот

Лидерката на Мјанмар против пресудата за новинарите на Ројтерс..

Гледачи: 11

Дата: 13-Септ-2018

Време траење: 00:01:42

Категории: СВЕТ

Лидерката на Мјанмар против пресудата за новинарите на Ројтерс... Чешка планира преместување на амбасадата во Израел ... Ураганот Флоренс ослабна до втора категорија... Американскиот претседател Трамп потпиша указ за санкции при мешање од странство во американски избори...