Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Вести од светот

Киднаперот во париз е уапсен, заложниците се ослободени, соопштија француските власти...

Гледачи: 61

Дата: 13-Јуни-2018

Време траење: 00:02:21

Категории: СВЕТ

Киднаперот во париз е уапсен, заложниците се ослободени, соопштија француските власти....Меркел и Курц со порака за единствена Европа...Италијанскиот премиер Конте порача- не прифаќаме лицемерни лекции.... Ким и Трамп задоволни од самитот во Сингапур..