Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Мицкоски најави интензивни теренски посети

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски најави интензивни теренски посети.

Гледачи: 22

Дата: 13-Март-2018

Категории:  МАКЕДОНИЈА

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски најави интензивни теренски посети. Според првиот човек на опозициската партија ова е важно за да се добие вистинската слика за животот на луѓето.