Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Протест пред Министерството за правда

Членовите и поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат со секојдневните протести, против, како што велат, политичкиот реваншизам.

Гледачи: 60

Дата: 7-Дек-2017

Време траење: 00:00:47

Категории: МАКЕДОНИЈА

Членовите и поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат со секојдневните протести, против, како што велат, политичкиот реваншизам. И синоќа се протестираше пред Министерството за правда...