Ве молме активирајте JavaScript за да видеото се прикаже.

Фудбал ЛШ: ПСЖ - Баерн Минхен - Среда 27.09.2017

Фудбал ЛШ: ПСЖ - Баерн Минхен

Гледачи: 149

Дата: 25-Септември-2017

Време траење: 00:00:30

Категории: МРТ ПРОМО

Фудбал ЛШ: ПСЖ - Баерн Минхен - Среда 27.09.2017